Ústav fyzikálního inženýrství - obor Fyzikální inženýrství a nanotechnologie Ústav fyzikálního inženýrství - obor Fyzikální inženýrství a nanotechnologie
ÚFI 
ÚFI

  

     Rekonstrukce A2
     Dlouhodobé akce

Vyhledávání

 

Vyhledávání osob

 

Klikněte na tlačítko Najdi ..

Mapa serveru

Odkazy:

OSA (the Optical Society) Student chapter of Czech Republic

     Nástěnka  Nový příspěvek
<< <  1 2 3 4 5 ...376 377 378 379 380 381  > >>

 /nové/ Doplnění reklamcí v bud. A2 (Oto Lipovský, 11.06.2024 13:14) Reagovat

Vážení kolegové,

máme do cca poloviny června nahlásit závady, nedodělky, reklamace atd. v bud. A2, takže pokud někde něco takového, co vás trápí, máte, nahlaste mi, prosím, ve formátu: místnost, druh závady/nedodělku, odpovědná osoba.

Děkuji. Oto

 /nové/ Nedostupnost serveru amadeus pro uživatele linux - vyřešeno
          (Jakub Zlámal, 07.06.2024 19:26) Reagovat

Omlouvám se za nedostupnost serveru amadeus všem uživatelům našich výpočetních serverů (linux). Už by mělo být vše v pořádku.

 /nové/ Z porady tajemníků 7. 6. 2024 (Oto Lipovský, 07.06.2024 12:19) Reagovat

vážení kolegové a kolegyně,

níže pár důležitých bodů z dnešní porady tajemníků. 1) předinventura + inventura Prosím, teď od 17. 6. 2024, budou probíhat předinventury (Petra a já se čtečkou), v rámci kterých je opravdu potřeba zjistit, kde kdo má jaký majetek, co chce ještě vyřadit přes standardní likvidačku apod., neboť v září v rámci řádných inventur budou na ústavech přítomny externí kontrolní komise; no a my budeme samozřejmě pod důsledným drobnohledem.

2) nahlášení zaměstnanců - důchodců Prosím kolegy důchodového věku, kteří u nás na Ústavu pracují a zároveň mají již důchod, aby mi tuto skutečnost nahlásili a dodali Rozhodnutí o vyměření důchodu. Kdo již tuto skutečnost nahlásil a Rozhodnutí na persnonální dodal (i dříve), tak nemusí nic dělat.

3) projekty TAČR, Všeob. podm. V8 (VP8) Projekty, které se řeší podle VP8 (tj. předevím ty nově přijaté TAČR Trend Nováčci či ve 2. po. roku TAČR Trend Lídři), tak v těchto projektech již nebude moci být jako způsobilý náklad uznáván SERVIS a ÚDRŽBA zařízení (majetku); ještě teda nevím, jak s podílnými FA, ale už rozhodně nepůjde dát celá FA do 1 projektu řešeného podle nových VP8.

4) IT zařízení v Nákupním domě Rektorát řeší obří zakázku na pořízení drobné IT (disky, myši, klávesnice, kabely atd.), jejímž výsledkem bude přidání obrovského množství těchto položek do Nákupního domu. Předpoklad je, že koncem tohoto roku/od příštího roku již tato IT drobotina nepůjde kupovat klasicky jak jsme

Dnes v poledne na CEITEC: Beyond Classical Imaging Using Entangled Photons
          (Radim Chmelík, 05.06.2024 09:30) Reagovat

Dnes v pravé poledne na CEITEC \přednáška Beyond Classical Imaging Using Entangled Photons Thomase Gregory, Glasgow University. \n Všichni zájemci srdečně zváni! Prosím, vyřiďte i studentům, kteří nevidí nástěnku. Díky. 🤗

Kontrola zápočtů studentů v závěrečných ročnících (diplomový a bakalářský projekt)
          (Jakub Zlámal, 30.05.2024 10:18) Reagovat

Prozím školitele bakalářů a diplomantů, aby zkontrolovali, jestli svým studentům zapsali zápočty z diplomového projektu TPJ a bakalářského projektu 6BF.

Studentům zítra končí zkouškové a měli by to mít v pořádku.

ROzpis zkoušení Fyzika 28.5. (Jakub Zlámal, 22.05.2024 11:57) Reagovat

Připravil jsem rozpis úkolů na zkoušky 28. 5. a také na přijímačky na FSI.

Vyznačte mi prosím jestli můžete úkol přijmout.

Vzhledem ke značnému počtu studnentů, kteří neuspěli na prvním termínu prosím, abyste studnetům kteří určitě nedostanou zápočet napsali, že zápočet nemají. Stále je hodně studentů s neuzavřeným zápočtem.

Petr Liška se žení (Petr Dvořák, 08.05.2024 11:53) Reagovat

Přátele, kamarádi, Petr Liška, náš milý kolega se tento pátek žení. Pokud budete chtít finančně přispět na jejich statbu, můžete peníze v hotovosti donést ke mně (Petrovi Dvořákovi) do kanceláře A2/302 (ideálně zítra mezi 10:30-14 hod), případně dudu obcházet ÚFI s obálkou a přáním k Vašemu podpisu. Budete mít možnost poslat dar i přes QR kód na můj účet, kdy já pak peníze vyberu do hotovosti a přidám k ostatním.

Zápis hodnocení 2F a BF - aktualizace
          (Jakub Zlámal, 06.05.2024 13:59) Reagovat

Prosím vyřešte zápočty (kde je situace rozhodnutá) co nejdříve, ideálně nejpozději zítra. Máme dosti napnuté počty volných míst na zkoušku a rozhodujeme se jestli je navýšit nebo ne.

Udělení a neudělení zápočtů nám usnadní plánování.

Dotaz na lapovací stroj a další zařízení
          (Oto Lipovský, 06.05.2024 12:48) Reagovat

Dobrý den,

obdrželi jsme z DĚ několik dotazů k BOZP: - máme a používáme lapovací stroj? - je u nás prováděno ruční leštění na soustruhu? - kdo provádí instalaci brusných nástrojů? - je součástí nějakého stroje stabilní hasicí zařízení?

Děkuji za odpověď, týká-li se někoho z vás něco z výše uvedeného. Oto

Rozpis zkoušení fyziky 2F a BF (Jakub Zlámal, 06.05.2024 06:35) Reagovat

Připravil jsem rozpis zkoušení fyziky. Zatím jsou rozděleny první dva termíny a poslední termín, který se kryje s přijímačkami.

V letním semestru je zkoušení více, prosím snažte se mít volné úterky a při zkoušení pomoci. Pokud úkol můžete přijmout, označte se prosím zeleně, pokud nemůžete, použijte červenou.

Zvláště kritické jsou červnové dny, kdy probíhají státnice, zkoušení a ještě přijímačky (11.6.), zde jsem zařadil i doktorandy z vyšších ročníků, kteří už nemají výuku.

Pokud víte, že některé termíny nebudete k dispozici, zapište své jméno do červené podbarvených sloupců "Nemůže". Pomůže mi to při úpravách rozpisu zkoušení.

Rozpis u přijímaček se ještě může změnit, podle toho kdo bude jako školitel nebo oponent při obhajobách diplomových a bakalářských prací.


<< <  1 2 3 4 5 ...376 377 378 379 380 381  > >>
© 2003 designed by RAW4U

PDVisual    Vysoké učení technické v Brně, Fakulta strojního inženýrství     Admin    Mapa serveru